Капкейки на хрестини дівчинці Львів капкейки на хрестини хлопчику Львів купити

Капкейки на хрестини Львів

Ціна: від 35 грн/шт
Замовити капкейки

Свіженьке

В життя новонародженого малюка є особливий день. В цей день вся родина та близькі люди збираються разом і святкують хрестини. На святковий обід приходять бабусі та дідусі, тітки та дяді і обов'язково хресні батьки. В цей день принято частувати та дарувати подарунки. Якщо вас чекає таке свято, то ви потрапили по адресі на сторіночку Капкейки на хрестини від доманьої кондитерської Sweet Flavors bakery. У нас ви можете замовити святкові капкейки по м. Львів. На сторінці ви знайдете багато прикладів капкейків на хрестини. Серед них можна побачити капкейки на хрестини хлопчику, чи замовити капкейки на хрестини дівчинці. Усім присутнім на частуванні обов'язково сподобаються ці смачні тістечка, тому що вони виготовляються тільки з натуральних інгридієнтів.

Замовити капкейки Львів

Якщо ви вирішили купити капкейки на замовлення, оцініть доступні варіанти, представлені на нашому сайті. У нас ви можете замовити капкейки у м. Львів не тільки по телефону, але і онлайн. Для цього потрібно натиснути на кнопку "Замовити" поруч з капкейками, які вам сподобались, ввести свій номер телефону та чекати нашго дзвінка. 

Якщо у вас є особливі побажання, тоді, оформляючи заявку на капкейки на замовлення у Львові, перерахуйте їх в коментарі до замовлення. Наприклад, ви можете вказати таку інформацію:

Ми обов'язково врахуємо усі ваші побажання!

Капкейк — зовсім не кекс, хоча і має його форму, не мафін, а міні тортик — соковитий, ароматний, легкий, з кремом і ніжною начинкою. 

Якщо ви хочете замовити індивідуальне оформлення капкейків або сумніваєтеся в своєму виборі — зв'яжіться з нами. Ми проконсультуємо вас, порадимо нові ідеї для оформлення солодкого столу, допоможемо їх втілити і, звичайно, зорієнтують вас за ціною.

Широкий вибір

 Sweet Flavors bakery пропонує широкий асортимент смаків та начинок капкейків.

Смаки:

Начинки:

Капкейки можна прикрасити:

  1. Цукерки
  2. Ягоди
  3. Фігурки з мастики
  4. Їстівні картинки
  5. Фото

Ціна капкейків — від 35 грн за штуку.

Капкейки з їстівними картинками та фото — 40 грн за штуку

Капкейки з фігурками з мастики — від 45 грн за штуку.

Вікіпедія:

Капкейк (буквально «чашковий торт», відомий також під назвою fairy cake — «торт феї») — торт (кекс, тістечко, мафін) невеликого розміру, призначений для вживання в їжу однією людиною, запечений в тонкому папері або алюмінієвій формі для випічки. Часто містить різноманітні елементи кондитерських прикрас.

 

Таблиця вартості капкейків

Ви можете замовити будь-яку кількість капкейків, починаючи від 6 штук.

Розрахунок вмістимості коробки до вартості
Вмістимість коробок Вартість
6 від 210 грн
9 від 315 грн
12 від 420грн
24 від 820 грн

Якщо вам потрібно замовити капкейки на більшу кількість персон, ми можемо вам допомогти скомбінувати коробочки різного розміру.

Додаткова інформація

Ціна капкейків починається від 35 грн за штуку. Також в ціну замовлення входить вартість коробки.

Замовляти капкейки бажано раніше, ніж за 3 дні до вашого свята.

Дуже часто, коли люди шукають мафіни на замовлення, або ж кекси на замовлення — вони мають на увазі саме капкейки. Тому що капкейк — це більше аніж просто мафін чи кекс!

Оскільки ми випікаємо капкейки лише з натуральних продуктів, нажаль свіжими вони можуть залишатись лише до трьох днів, але щоб збільшити цей термін — пропонуємо вам ознайомитись з інформацією про правильне транспотрування та зберігання капкейків.

У нас випічка капкейків відбувається того ж дня, на який їх було замовлено, або пізно ввечері, якщо капкейки замовлено на ранок наступного дня. Все це робиться для того, щоб наші десерти були максимально свіжі та якнайсмачніші. 

Зробити замовлення
Замовити

або напишіть нам в соц. мережах:

маю запитання, зателефонуйте мені
Зробити замовлення
замовити торт
Торт
замовити капкейки
Капкейки
замовити Кенді бар
Кенді бар
Замовлення зворотнього дзвінка
Зателефонуйте мені

або напишіть нам в соц. мережах:

Замовити

або напишіть нам в соц. мережах:

маю запитання, зателефонуйте мені