замовити капкейки Львів капкейки на замовлення Львів капкейки Львів дешево капкейки Львів замовити

Капкейки на замовлення Львів

Ціна: від 35 грн/шт
Замовити капкейки

Наші Капкейки на замовлення

Свіженьке

Капкейки — це порційні тістечка з ніжною текстурою і чудовим смаком. Sweet Flavors bakery пропонує капкейки на замовлення для будь-яких свят і заходів. Вони виділяються серед інших солодощів незвичайним оформленням. Кожне маленьке тістечко по красі ні в чому не поступається тортику, і його справді можна вважати справжнім солодким шедевром. Завдяки своєму дивовижному смаку та чарівному вигляду, капкейки стануть чудовою прикрасою святкового столу і обов'язково порадують не тільки дітей, а й дорослих. У нашій домашній кондитерській sf.lviv.ua ви можете замовити авторські міні кекси (cupcake) для будь-якого свята. Вартість цих тістечок формується з врахуванням складності роботи і по кількості.

Замовити капкейки Львів

Якщо ви вирішили купити капкейки на замовлення, оцініть доступні варіанти, представлені на нашому сайті. У нас ви можете замовити капкейки у м. Львів не тільки по телефону, але і онлайн. Для цього потрібно натиснути на кнопку "Замовити" поруч з капкейками, які вам сподобались, ввести свій номер телефону та чекати нашго дзвінка. 

Якщо у вас є особливі побажання, тоді, оформляючи заявку на капкейки на замовлення у Львові, перерахуйте їх в коментарі до замовлення. Наприклад, ви можете вказати таку інформацію:

Ми обов'язково врахуємо усі ваші побажання!

Капкейк — зовсім не кекс, хоча і має його форму, не мафін, а міні тортик — соковитий, ароматний, легкий, з кремом і ніжною начинкою. 

Якщо ви хочете замовити індивідуальне оформлення капкейків або сумніваєтеся в своєму виборі — зв'яжіться з нами. Ми проконсультуємо вас, порадимо нові ідеї для оформлення солодкого столу, допоможемо їх втілити і, звичайно, зорієнтують вас за ціною.

Широкий вибір

 Sweet Flavors bakery пропонує широкий асортимент смаків та начинок капкейків.

Смаки:

Начинки:

Капкейки можна прикрасити:

  1. Цукерки
  2. Ягоди
  3. Фігурки з мастики
  4. Їстівні картинки
  5. Фото

Ціна капкейків — від 35 грн за штуку.

Капкейки з їстівними картинками та фото — 40 грн за штуку

Капкейки з фігурками з мастики — від 45 грн за штуку.

Вікіпедія:

Капкейк (буквально «чашковий торт», відомий також під назвою fairy cake — «торт феї») — торт (кекс, тістечко, мафін) невеликого розміру, призначений для вживання в їжу однією людиною, запечений в тонкому папері або алюмінієвій формі для випічки. Часто містить різноманітні елементи кондитерських прикрас.

 

Таблиця вартості капкейків

Ви можете замовити будь-яку кількість капкейків, починаючи від 6 штук.

Розрахунок вмістимості коробки до вартості
Вмістимість коробок Вартість
6 від 210 грн
9 від 315 грн
12 від 420грн
24 від 820 грн

Якщо вам потрібно замовити капкейки на більшу кількість персон, ми можемо вам допомогти скомбінувати коробочки різного розміру.

Додаткова інформація

Ціна капкейків починається від 35 грн за штуку. Також в ціну замовлення входить вартість коробки.

Замовляти капкейки бажано раніше, ніж за 3 дні до вашого свята.

Дуже часто, коли люди шукають мафіни на замовлення, або ж кекси на замовлення — вони мають на увазі саме капкейки. Тому що капкейк — це більше аніж просто мафін чи кекс!

Оскільки ми випікаємо капкейки лише з натуральних продуктів, нажаль свіжими вони можуть залишатись лише до трьох днів, але щоб збільшити цей термін — пропонуємо вам ознайомитись з інформацією про правильне транспотрування та зберігання капкейків.

У нас випічка капкейків відбувається того ж дня, на який їх було замовлено, або пізно ввечері, якщо капкейки замовлено на ранок наступного дня. Все це робиться для того, щоб наші десерти були максимально свіжі та якнайсмачніші. 

Зробити замовлення
Замовити

або напишіть нам в соц. мережах:

маю запитання, зателефонуйте мені
Зробити замовлення
замовити торт
Торт
замовити капкейки
Капкейки
замовити Кенді бар
Кенді бар
Замовлення зворотнього дзвінка
Зателефонуйте мені

або напишіть нам в соц. мережах:

Замовити

або напишіть нам в соц. мережах:

маю запитання, зателефонуйте мені