замовити торт хлопчик чи дівчинка Львів

Торт на визначення статі дитини Львів

Ціна: від 300 грн/кг
Замовити торт

Свіженьке

Глобалізація не стоїть на місці. І тепер в Україні майбутні батьки дуже часто влаштовують так званий Gender Reveal Party. На такому святі усі запрошенні можуть дізнатись стать майбутньої дитини за допомогою торта чи капкейків. Зазвичай на цьому святі батьки теж не знають якої статі буде дитина, а секрет (конверт, який дали після УЗІ) передають кондитеру, щоб результат виявився сюрпризом для них теж. Sweet Flavors bakery пропонує вам замовити торт на визначення статі у м. Львів. Такий торт-загадка буде чудовою ізюминкою на вашому святі, оскільки він не лише виступає красивим сюрпризом, а ще і матиме прекрасний смак, тому що ми випікаємо торти на замовлення тільки з натуральних інгридієнтів. Можете бути певні, наший тортик сподобається кожному, хто його скуштує. Не баріться, і замовляйте торт на Gender Reveal Party у Львові.

Вікіпедія:

Визначення статі дитини - це свято, де гості, чи/і майбутні батьки дізнаються стать дитини.

Замовити торт Львів

Наші торти на замовлення прекрасно підійдуть до вашого свята. Окрім чудового вигляду ваш торт буде мати прекрасний смак, який ми допоможемо вам підібрати. Ви можете купити торт на замовлення, натиснувши кнопку "Замовити торт". Будьте впевнені, ви отримаєте найкращий торт на замовлення у Львові недорого.

Для зручного замовлення торту наша продукція поділена на різні категорії, які ви можете знайти нижче. Вибрати торт на замовлення можна серед красивих Весільних тортів, або замовити торт, вибравши один з чарівних Дитячих тортів на 1 рочок.

Також ми постійно поповнюємо наш асортимент новими рецептами та різновидами декорування наших тортиків на замовлення. Ми цінуємо кожного клієнта, який бажає замовити смачний торт у нас. Серед них є ті, які бажають вибрати торт на замовлення недорого, а також є ті, хто хоче придбати якісну продукцію та отримати торт на замовлення у Львові. За роки нашої праці клієнти не були розчаровані якістю святкових тортів та залишили нам безліч позитивних відгуків.

Запрошуємо вас спробувати наші торти на замовлення, Львів недорого та переконатись у чудовому смаку.

Широкий вибір

 Sweet Flavors bakery пропонує широкий асортимент кожів та начинок тортів.

Коржі:

Начинки:

Тортики можна прикрасити різноманітними способами:

Також ви можете замовити у нас торт з чізкейком всередині.

Вікіпедія:

Чізкейк (англ. cheese — сир, cake — торт) — страва європейської та американської кухні, що представляє собою сирний десерт від сирної запіканки до тістечка суфле

Чізкейк випікається з ніжного вершкового сиру та надає неймовірного повітряного смаку вашому тортику.

Ціна торта з чізкейком — від 370 грн/кг

Таблиця підбору тортика

Ми допоможемо вам розрахувати те, яка вага торту потрібна саме для вашого свята.

Розрахунок ваги торта до кількості персон
Кількість коржів Кількість начинок Діаметр Кількість персон  Вага Вартість
2 1 18 см 5 1,5 кг від 450 грн
3 2 18 см 7 2 кг від 600 грн
4 3 18 см 10 2,5 кг від 750 грн
2 1 21 см 7 2 кг від 600 грн
3 2 21 см 10 2,5 кг від 750 грн
4 3 21 см 15 3 кг від 900 грн

Якщо вам потрібний торт на більшу кількість персон, пропонуємо замовити двоповерховий торт і скомпонувати два торти з різними діаметрами.

Додаткова інформація

Мінімальна вага торта на замовлення — 1,5 кг.

Усі торти будуть з підсиленими дерев'яними підложками, які гарантують, що торт не провалиться та не з'їде. А також кожен торт упаковується в міцну картонну кортобку з ручками. Така коробка гарантовано витримує вагу будь-якого торта, замовленого у нас.

Оскільки ми випікаємо торти лише з натуральних продуктів, нажаль свіжими вони можуть залишатись лише до трьох днів, але щоб збільшити цей термін — пропонуємо вам ознайомитись з інформацією про правильне транспотрування та зберігання тортів.

У нас випічка тортів відбувається того ж дня, на який було замовлено тортик, або пізно ввечері, якщо торт замовлено на ранок наступного дня. Все це робиться для того, щоб наші десерти були максимально свіжі та якнайсмачніші. 

Зробити замовлення
Замовити

або напишіть нам в соц. мережах:

маю запитання, зателефонуйте мені
Зробити замовлення
замовити торт
Торт
замовити капкейки
Капкейки
замовити Кенді бар
Кенді бар
Замовлення зворотнього дзвінка
Зателефонуйте мені

або напишіть нам в соц. мережах:

Замовити

або напишіть нам в соц. мережах:

маю запитання, зателефонуйте мені