замовити торт Львів торти на замовлення Львів торти Львів купити

Торти на замовлення Львів

Ціна: від 300 грн/кг
Замовити торт

Наші Торти на замовлення

Свіженьке

Весілля, ювілей, дитячий день народження та корпоративний фуршет. Важко уявити будь-яке з цих свят без вишуканого торта на замовлення. Домашня кондитерська Sweet Flavors bakery у м.Львів пропонує широкий асортимент кремових тортів на замовлення у Львові, ціна яких приємно здивує кожного.

Замовити торт Львів

Наші торти на замовлення прекрасно підійдуть до вашого свята. Окрім чудового вигляду ваш торт буде мати прекрасний смак, який ми допоможемо вам підібрати. Ви можете купити торт на замовлення, натиснувши кнопку "Замовити торт". Будьте впевнені, ви отримаєте найкращий торт на замовлення у Львові недорого.

Для зручного замовлення торту наша продукція поділена на різні категорії, які ви можете знайти нижче. Вибрати торт на замовлення можна серед красивих Весільних тортів, або замовити торт, вибравши один з чарівних Дитячих тортів на 1 рочок.

Також ми постійно поповнюємо наш асортимент новими рецептами та різновидами декорування наших тортиків на замовлення. Ми цінуємо кожного клієнта, який бажає замовити смачний торт у нас. Серед них є ті, які бажають вибрати торт на замовлення недорого, а також є ті, хто хоче придбати якісну продукцію та отримати торт на замовлення у Львові. За роки нашої праці клієнти не були розчаровані якістю святкових тортів та залишили нам безліч позитивних відгуків.

Запрошуємо вас спробувати наші торти на замовлення, Львів недорого та переконатись у чудовому смаку.

Широкий вибір

 Sweet Flavors bakery пропонує широкий асортимент кожів та начинок тортів.

Коржі:

Начинки:

Тортики можна прикрасити різноманітними способами:

Також ви можете замовити у нас торт з чізкейком всередині.

Вікіпедія:

Чізкейк (англ. cheese — сир, cake — торт) — страва європейської та американської кухні, що представляє собою сирний десерт від сирної запіканки до тістечка суфле

Чізкейк випікається з ніжного вершкового сиру та надає неймовірного повітряного смаку вашому тортику.

Ціна торта з чізкейком — від 370 грн/кг

Таблиця підбору тортика

Ми допоможемо вам розрахувати те, яка вага торту потрібна саме для вашого свята.

Розрахунок ваги торта до кількості персон
Кількість коржів Кількість начинок Діаметр Кількість персон  Вага Вартість
2 1 18 см 5 1,5 кг від 450 грн
3 2 18 см 7 2 кг від 600 грн
4 3 18 см 10 2,5 кг від 750 грн
2 1 21 см 7 2 кг від 600 грн
3 2 21 см 10 2,5 кг від 750 грн
4 3 21 см 15 3 кг від 900 грн

Якщо вам потрібний торт на більшу кількість персон, пропонуємо замовити двоповерховий торт і скомпонувати два торти з різними діаметрами.

Додаткова інформація

Мінімальна вага торта на замовлення — 1,5 кг.

Усі торти будуть з підсиленими дерев'яними підложками, які гарантують, що торт не провалиться та не з'їде. А також кожен торт упаковується в міцну картонну кортобку з ручками. Така коробка гарантовано витримує вагу будь-якого торта, замовленого у нас.

Оскільки ми випікаємо торти лише з натуральних продуктів, нажаль свіжими вони можуть залишатись лише до трьох днів, але щоб збільшити цей термін — пропонуємо вам ознайомитись з інформацією про правильне транспотрування та зберігання тортів.

У нас випічка тортів відбувається того ж дня, на який було замовлено тортик, або пізно ввечері, якщо торт замовлено на ранок наступного дня. Все це робиться для того, щоб наші десерти були максимально свіжі та якнайсмачніші. 

Зробити замовлення
Замовити

або напишіть нам в соц. мережах:

маю запитання, зателефонуйте мені
Зробити замовлення
замовити торт
Торт
замовити капкейки
Капкейки
замовити Кенді бар
Кенді бар
Замовлення зворотнього дзвінка
Зателефонуйте мені

або напишіть нам в соц. мережах:

Замовити

або напишіть нам в соц. мережах:

маю запитання, зателефонуйте мені