Три шокодади ціна Львів замовити Три шокодади у Львові

"Три шокодади" на замовлення Львів

Ціна: 20 грн за 60 мл
Замовити кенді бар

Свіженьке

Домашня кондитерська Sweet Flavors bakery пропонує мусовий десерт 'три шоколади' на замовлення у Львові.

Ми виготовляємо порційні десерти '3 шоколади' в спеціальних стаканчиках. В цьому десерти поєднуються білий, молочний та чорний шокодад, змішані з повітряними збитими вершками та іншими інгридієнтами. Щоб замовити десерт 3 (три) шоколади у Львові можна зателефонувати нам на номери, які є вверху сторінки, або ж натиснути кнопку "Замовити онлайн", там ввести свій телефон та очікувати нашого дзвінка. Ми обов'язково проконсультуємо вас по усіх питаннях, які вас цікавлять.

Замовити кенді бар Львів

Якщо ви вирішили купити десерти на замовлення, оцініть доступні варіанти, представлені на нашому сайті. У нас ви можете замовити десерти у м. Львів не тільки по телефону, але і онлайн. Для цього потрібно натиснути на кнопку "Замовити" поруч з десертами, які вам сподобались, ввести свій номер телефону та чекати нашго дзвінка. Ми вам обов'язково зателефонуємо!

Якщо у вас є особливі побажання, тоді, оформляючи заявку на десерти на замовлення у Львові, перерахуйте їх в коментарі до замовлення. Наприклад, ви можете вказати таку інформацію:

Ми обов'язково врахуємо усі ваші побажання!

Якщо ви хочете замовити індивідуальне оформлення десертів або сумніваєтеся в своєму виборі — зв'яжіться з нами. Ми проконсультуємо вас, порадимо нові ідеї для оформлення солодкого столу, допоможемо їх втілити і, звичайно, зорієнтують вас за ціною.

Широкий вибір

 Sweet Flavors bakery пропонує широкий асортимент десертів.

Таблиця вартості десертів

Ви можете замовити будь-яку кількість десертів, починаючи від 10 штук одого типу.

Ціна десертів
Назва десерту Міра Вартість
Тірамісу 60мл 20 грн
Панакота 60мл 20 грн
Три шоколади 60мл 20 грн
Десерт "Павлова" 1 шт 30 грн
Кейкпопси 1 шт 15 грн
Домашній зефір 1 шт 10 грн

Ви можете поєднувати різні десерти в оригінальну композицію, що чудово підійде на кенді бар, бізнес фуршет чи корпоративний десертний стіл.

Додаткова інформація

В ціну замовлення додатково включається вартість пакування.

Замовляти десерти бажано раніше, ніж за 3 дні до вашого свята.

Оскільки ми виготовляємо десерти лише з натуральних продуктів, нажаль свіжими вони можуть залишатись лише кілька днів, але щоб збільшити цей термін — пропонуємо вам ознайомитись з інформацією про правильне транспотрування та зберігання капкейків.

Виготовлення десертів відбувається того ж дня, на який їх було замовлено, або пізно ввечері, якщо їх замовлено на ранок наступного дня. Все це робиться для того, щоб наші десерти були максимально свіжі та якнайсмачніші. 

Зробити замовлення
Замовити

або напишіть нам в соц. мережах:

маю запитання, зателефонуйте мені
Зробити замовлення
замовити торт
Торт
замовити капкейки
Капкейки
замовити Кенді бар
Кенді бар
Замовлення зворотнього дзвінка
Зателефонуйте мені

або напишіть нам в соц. мережах:

Замовити

або напишіть нам в соц. мережах:

маю запитання, зателефонуйте мені